•  

    +90 542 432 9535

  •  

    info@kuklaistanbul.com


Oyun Düzeni

* Ücretsiz
** Oyunun oynandığı kurum tarafından satılmaktadır


    SİNGAPUR *
    Puppets and Mascots Specialists
    Küçükçekmece Sefaköy KSM.
    14:00

    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30- 18:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    TÜRKİYE *
    Cengiz Özek
    Küçükçekmece Sefaköy KSM.
    14:00

    TÜRKİYE *
    ATÖLYE
    Küçükçekmece Sefaköy KSM.
    14:45

    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30 - 18:30
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 



    HOLLANDA **
    Ananda Puijk Company
    "Transit"
    Koç Universitesi Sevgi Gönül KM.
    19:30

    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30 - 18:30

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 



    TÜRKİYE *
    Cengiz Özek
    Caddebostan Kültür Merkezi
    10:03

    TÜRKİYE
    Gösteri Sanatları Merkezi
    "Canko"
    Yunus Emre KM. Turhan Tuzcu Shn.
    11:00

    TÜRKİYE
    Tiyatrotem
    Yunus Emre KM. Turhan Tuzcu Shn.
    20:00

    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30 - 18:00

 
 
 
 
 


    İTALYA *
    Pulcinella di Mare
    Yeldeğirmeni Kültür Merkezi
    10:30

    TÜRKİYE
    Emin Şenyer
    Yunus Emre KM Turhan Tuzcu Sahnesi
    11:00

    SİNGAPUR *
    Puppets and Mascots Specialists
    Kozyatağı Kültür Merkezi
    11:00

    HOLLANDA 
    Ananda Puijk Company
    "Transit"
    Fransız Kültür Merkezi.
    19:00

    İTALYA *
    Pulcinella di Mare
    İtalyan Kültür Merkezi
    19:30

    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30- 18:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    TÜRKİYE *
    Cengiz Özek
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    14:00

    TÜRKİYE *
    Atölye
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    14:45
    TÜRKİYE
    Naif Bey Kumpanyası
    Nazım Hikmet KM.
    20:00

    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30- 18:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    SİNGAPUR *
    Puppets and Mascots Specialists
    Sarıyer Halk Eğitim Merkezi.
    13:30

    FRANSA
    Mala Strana Company
    Fransız Kültür Merkezi
    19:00
    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30- 18:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    SİNGAPUR
    Puppets and Mascots Specialists
    Trump Towers Kültür Merkezi
    12:00

    MACARİSTAN *
    MarkusZinhaz
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    14:00
    SİNGAPUR *
    Puppets and Mascots Specialists
    212 Power Outlet
    17:00 - 19:00

    AVUSTURYA
    Karin Schäfer Figuren Theater
    Sahne Pulcherie.
    20:30
    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30- 18:00
 
 
 
 
 


    MACARİSTAN
    MarkusZinhaz
    Trump Towers Kültür Merkezi
    12:00

    TÜRKİYE *
    Cengiz Özek
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    14:00

    TÜRKİYE *
    Naif Bey Kumpanyası
    212 Power Outlet
    14:00 - 16:00

    MACARİSTAN *
    MarkusZinhaz
    212 Power Outlet
    18:00 - 19:00

    TÜRKİYE *
    ATÖLYE
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    14:45
    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30- 18:00

    AVUSTURYA **
    Karin Schäfer Figuren Theater
    Koç Universitesi Sevgi Gönül KM.
    19:30
    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30- 18:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    BELÇİKA**
    Figurentheater Vlinders & C°
    Akbank Sanat
    11:00

    TÜRKİYE
    Tiyatro Gülgeç
    Yunus Emre KM Turhan Tuzcu Sahnesi
    11:00

    İSPANYA
    Joan Baixas
    Akbank Sanat
    20:30

    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30- 18:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    MACARİSTAN**
    MarkusZinhaz
    Akbank Sanat
    11:00

    SİNGAPUR
    Puppets and Mascots Specialists
    Yunus Emre KM Turhan Tuzcu Sahnesi
    11:00

    YUNANİSTAN
    Antamapantahou
    Yunus Emre KM Turhan Tuzcu Sahnesi
    20:00

    İSPANYA**
    Jordi Bertran
    Akbank Sanat
    20:30

    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30- 18:00

 
 
 
 
 


    TÜRKİYE**
    Cengiz Özek
    Akbank Sanat
    11:00

    YUNANİSTAN *
    Antamapantahou
    Sarıyer Halk Eğitim Merkezi
    13:30

    MACARİSTAN**
    MarkusZinhaz
    Akbank Sanat
    20:30

    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30- 18:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    YUNANİSTAN *
    Antamapantahou
   Caddebostan Kültür Merkezi
    10:30

    TÜRKİYE**
    Cengiz Özek
    Akbank Sanat
    11:00

    YUNANİSTAN *
    Antamapantahou
    212 Power Outlet
    16:00 - 18:00

    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30- 18:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    SİNGAPUR *
    Puppets and Mascots Specialists
    Mall Of İstanbul
    15:00 - 18:00

    YUNANİSTAN *
    Antamapantahou
    Mall Of İstanbul
    15:30 - 18:30

    FRANSA *
    Cinemarionette
    Torium AVM.
    15:00 - 17:00 - 19:00

    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30 - 18:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    BELÇİKA
    Figurentheater Vlinders & C°
    Trump Towers KM.
    12:00

    TÜRKİYE *
    Cengiz Özek
    Küçükçekmece Atakent KM.
    14:00

    TÜRKİYE *
    Cengiz Özek / Atölye
    Küçükçekmece Atakent KM.
    14:45

    SİNGAPUR *
    Puppets and Mascots Specialists
    Torium AVM
    15:00 - 18:00

    YUNANİSTAN *
    Antamapantahou
    Torium AVM
    15:30 - 18:30

    FRANSA *
    Cinemarionette
    Mall Of İstanbul
    15:00 - 17:00 - 19:00

    TÜRKİYE *
    SERGİ
    Küçükçekmece Cennet KSM.
    09:30 - 18:00